8. januar 2014

Skrá fyri semifinalurnar


Hetta er skráin fyri semifinaluumførini í steypakappingini hjá ungdómsdeildunum.

Fylgjandi steypakappingar verða leygardagin tann 11. januar 2014.

Í Hoyvík skipa vit fyri kapping fyri D16 og D18. D12 spæla á Hálsi, G12 spæla í KÍ høllini, meðan G17 spæla í Gundadalshøllini.

Finalurnar verða spældar á Hálsi tann 9. februar, tó hjá D18 aftan á mansfinaluna tann 8. februar 2014.
Sí annars hsf.fo fyri nærri upplýsingar um semifinaluumafarið í hinum aldursbólkunum, sum verða spæld tann 18. januar.

Fyrivarni verður tikið fyri skrivivillum.
 

D12

Semifinaluumfar og ministeypakapping leygardagin 11. januar í Høllini á Hálsi

Ministeypakapping
Bólkur 1: Kyndil b, StÍF b, H71 c
Bólkur 2: VÍF b, SÍF, H71 d

Leikt verður 1×15 min.

10.00 Bólkur 1: Kyndil b – StÍF b
10.20 Bólkur 2: H71 d – VÍF b
10.40 Bólkur 1: StÍF b – H71 c
11.00 Bólkur 2: VÍF b – SÍF
11.20 Bólkur 1: H71 c – Kyndil b
11.40 Bólkur 2: SÍF – H71 d
12.10 Semifinala: Vinnari bólkur 1 – Tveyari bólkur 2
12.30 Semifianla: Vinnari bólkur 2 – Tveyari bólkur 1
13.00 Finala

Vinnarin fær handað steyp

Semifinalubólkar
Bólkur 1: H71 a, H71 b, Kyndil a
Bólkur 2: Neistin a, VÍF a, StÍF a

Leikt verður 1×15 min

13.30 Bólkur 1: H71 a – H71 b
13.50 Bólkur 2: Neistin a – StÍF a
14.10 Bólkur 1: H71 b – Kyndil a
14.30 Bólkur 2: StÍF a – VÍF a
14.50 Bólkur 1: Kyndil a – H71 a
15.10 Bólkur 2: VÍF a – Neistin a

15.40 Semifinala: Vinnari bólkur 1 – Tveyari bólkur 2
16.00 Semifinala: Vinnari bólkur 2 – Tveyari bólkur 1
16.30 Bronsudystur

Samlaða støðan D12
1. H71 a 8 stig
2. VÍF a 8 stig
3. Neistin a 8 stig
4. Kyndil a 7 stig
5. H71 b 7 stig
6. StÍF 6 stig
 

D16

Semifinalurnar verða leiktar leygardagin 11. januar í Hoyvíkshøllini.

Leiktur verður fullur dystur á 2×25 min.

12.00 Semifinala: KÍF/VÍF – H71 a
13.00 Semifinala: Kyndil – H71 c
14.15 Bronsudystur

Samlaða støðan D16
1. Kyndil 7 stig
2. KÍF/VÍF 6 stig
3. H71 a 6 stig
4. H71 c 2 stig
5. H71 b 0 stig
6. ÍA 0 stig

D16 Steypakappingarumfar nr. 2 var leygardagin 7. november 2013 í høllini á Hálsi.

Luttakandi lið: KÍF/VÍF, ÍA, H71 a, H71 b, H71 c, Kyndil

13.00 ÍA – KÍF/VÍF 7-13
13.25 H71 a – Kyndil 9-10
13.50 H71 b – H71 c 7-15
14.15 H71 a – H71 b 14-8
14.40 Kyndil – KÍF/VÍF 12-9
15.05 ÍA – H71 c 5-10
15.30 Kyndil – H71 b 14-6
15.55 ÍA – H71 a 4-20
16.20 KÍF/VÍF – H71 c 12-12
16.45 H71 b – KÍF/VÍF 5-18
17.10 H71 c – H71 a 14-16
17.35 Kyndil – ÍA 12-4
18.00 H71 c – Kyndil 7-13
18.25 KÍF/VÍF – H71 A 8-16
18.50 H71 b – ÍA 9-13

1. Kyndil 4 stig
2. H71 a 3 stig
3. KÍF/VÍF 2 stig
4. H71 c 1 stig
 

U18 dreingir


D18 Steypakappingarumfar nr. 2 leygardagin 11. januar í Hoyvíkshøllini
Tey tvey liðini, sum hava ognað sær flest stig tilsamans yvir bæði umførini, koma í finaluna á Hálsi 8. februar. Tey bæði niðaru liðini leika bronsudyst.

Luttakandi lið: H71, Neistin, VÍF, StÍF

Leikt verður 1×30 min

16.00 H71 – StÍF
16.35 VÍF – Neistin
17.10 Neistin – H71
17.45 StÍF – VÍF
18.20 Neistin – StÍF
18.55 H71 – VÍF
19.45 Bronsudystur

D18 Steypakappingarumfar nr. 1 var fríggjadagin 6. desember 2013 í Hoyvíkshøllini.
Luttakandi lið: H71, Neistin, VÍF, StÍF

19.00 Neistin – H71 13-17
19.35 VÍF – StÍF 17-8
20.10 StÍF – Neistin 24-10
20.45 H71 – VÍF 13-13
21.20 StÍF – H71 15-17
21.55 Neistin – VÍF 19-27

1. VÍF 4 stig
2. H71 3 stig
3. StÍF 2 stig
4. Neistin 1 stig
 

G12

Semifinaluumfar og ministeypakapping leygardagin 11. januar í KÍ-Høllini

Ministeypakapping
Luttakandi lið: Stjørnan b, Søljan, H71 b, EB, StÍF

Leikt verður 1×15 min

10.00 Stjørnan b – EB
10.20 Søljan – H71 b
10.40 H71 b – Stjørnan b
11.00 EB – StÍF
11.20 StÍF – H71 b
11.40 Stjørnan b – Søljan
12.00 Søljan – StÍF
12.20 H71 b – EB
12.40 EB – Søljan
13.00 StÍF – Stjørnan b

13.30 Finala: Nr. 1 í bólkinum – Nr. 2 í bólkinum

Semifinalubólkar
Bólkur 1: VÍF, Stjørnan a, Tjaldur
Bólkur 2: Kyndil a, Neistin a, H71 a

Leikt verður 1×15 min.

14.00 Bólkur 1: Stjørnan a – Tjaldur
14.20 Bólkur 2: Kyndil a – H71 a
14.40 Bólkur 1: Tjaldur – VÍF
15.00 Bólkur 2: H71 a – Neistin a
15.20 Bólkur 1: VÍF – Stjørnan a
15.40 Bólkur 2: Neistin a – Kyndil a
16.10 Semifinala: Vinnari bólkur 1 – Tveyari bólkur 2
16.30 Semifinala: Vinnari bólkur 2 – Tveyari bólkur 1
17.00 – Bronsudystur

Samlaða støðan
1. VÍF 8 stig
2. Kyndil a 8 stig
3. Stjørnan a 7 stig
4. Neistin a 7 stig
5. H71 a 6 stig
6. Tjaldur 6 stig
 

G17

Semifinaluumfarið verður leikt leygardagin 11. januar í Gundadalshøllini

Semifinalubólkar
Bólkur 1: StÍF, Kyndil, H71
Bólkur 2: Stjørnan, Neistin a, VÍF

Leikt verður 1×25 min

13.00 Bólkur 1: StÍF – Kyndil
13.30 Bólkur 2: Stjørnan – Neistin a
14.00 Bólkur 1: Kyndil – H71
14.30 Bólkur 2: Neistin a – VÍF
15.00 Bólkur 1: H71 – StÍF
15.30 Bólkur 2: VÍF – Stjørnan

Semifinalur
16.15 Vinnari bólkur 1 – Tveyari bólkur 2
16.45 Vinnari bólkur 2 – Tveyari bólkur 1
17.30 – Bronsudystur

Samlaða støðan
1. StÍF 8 stig
2. Stjørnan 6 stig
3. Neistin a 5 stig
4. Kyndil 4 stig
5. VÍF 3 stig
6. H71 2 stig



Bústaður


Hondbóltsfelagið H71
Hoyvíkshøllin
Postsmoga 1067
FO-188 Hoyvík

Nevnd og ábyrgdarpersónar

 

  Nevnd      
  Anna Dam Forkvinna 519082 ad@lawfirm.fo
  René Dahl Olesen   235930 renedahlolesen@gmail.com
  Emy Sólvitsdóttir   513769 emys@olivant.fo
  Sonja Mørkøre   223663 sonjamorkore@gMail.com
  Ivan Fossabrúgv   239611 ifossabrugv@gMail.com
  Ann-Mari B. Mouritsen   214452 ann-mari@olivant.fo
  Símun Poulsen   517220 simun@vh.fo
  Eyðun Joensen   792640 eyjo@taks.fo
  Annika á Steig Egholm   581319 annikasteig@hotmail.com
         
  Ábyrgd av heimasíðu      
  Ann-Mari B. Mouritsen   214452 ann-mari@olivant.fo